MISCELLANEOUS / Rugs / Väskframsidor 7942034
nr 794 2034
Väskframsidor
one pair, Jaff kurd, antique, 36x53,
1 par, Jaff kurd, antik, 36x53
Condition: slitage, lagningar
Withdrawn
Auction date:
Monday December 3 2012
at 18:38:48
- Thema-auction